Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Siatka mesh

Co to jest siatka mesh?

Siatka mesh to niezwykle efektywny rodzaj druku wielkoformatowego. Uznawany jest za materiał do zadań specjalnych, ponieważ jest odporna na wodę, promienie słoneczne, a także różnice temperatur. Dzięki niewielkim dziurkom na fakturze siatki, jest ona mniej podatna na podmuchy wiatru niż banery czy billbordy zrobione z innych materiałów.

Czy siatka mesh to dobre rozwiązanie reklamowe?

Siatkę mesh stosuje się na powierzchniach, gdzie jest potrzeba zastosowania lekkiego i wytrzymałego materiału. Na siatce jesteśmy w stanie nadrukować co tylko zechcesz. Oferujemy wiele formatów, tak aby móc dostosować się do potrzeb klienta. Siatka mesh przepuszcza promienie słoneczne, dlatego doskonale sprawdza się w reklamach na budynkach, biurach, rusztowaniach czy obiektach handlowych.
Zalety siatki mesh

Siatka nie blokuje dostępu do światła, dlatego w pomieszczeniach jest jasno. Siatkę mesh można zgrzewać, dlatego jest możliwość połączenia kilku sztuk w jedną całość, dzięki czemu otrzymamy ogromną i jednocześnie wytrzymałą reklamę. Przygotowanie tego rodzaju reklamy jest w zasadzie niemożliwe w przypadku zastosowania innych materiałów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą w zakresie reklamy na siatce mesh i przygotują wizualizację.