Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Oklejanie pojazdów

Wiemy, jak ważna jest reklama własnej firmy, dlatego w swojej ofercie przygotowaliśmy usługę oklejania samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych i TIRów. Oklejanie pojazdów to forma reklamy, która cechuje się korzystnym stosunkiem efektywności do ceny, czyli za niewielkie pieniądze możesz mieć reklamę, która będzie przyciągała rzesze potencjalnych klientów. Natomiast Twoja marka da się poznać jak największej liczbie osób.

Dlaczego okleja się samochody?

Folia samochodowa ma podstawowe zastosowanie, którym jest ochrona karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi, np. zarysowaniami. Obecnie oklejanie samochodów kojarzy się zdecydowanie bardziej z walorami reklamowymi.

W jaki sposób okleić samochód?

W zależności od potrzeb, mamy możliwość wybiórczego oklejenia pojazdu np. logo czy danych kontaktowych lub całkowitego, na który składa się oklejenie znacznej lub całej powierzchni pojazdu. Nadruki na samochodach wykonujemy na wysokogatunkowej folii, zabezpieczonej dodatkowo laminatem UV. Cały projekt reklamy na samochodach wykonujemy na podstawie wizualizacji otrzymanej od klienta.

Dodatkowo poza usługami reklamowymi, możemy okleić cały samochód folią w dowolnym kolorze. Ten zabieg może zmienić kolor Twojego samochodu i nadać mu niepowtarzalnego charakteru.

Czy oklejanie samochodów to dobry pomysł na reklamę firmy?

Reklama na samochodach jest coraz chętniej stosowana przez klientów, ponieważ pełni funkcję „mobilnej” reklamy. To dobry pomysł, zwłaszcza, jeśli prowadzisz biznes, w którym dysponujesz większą liczbą aut. Klienci z łatwością zapoznają się z Twoją firmą, bez problemu znajdą informację o tym czym się zajmujesz i jak się z Tobą skontaktować.

Rodzaje folii do oklejania samochodów
  • Folia wylewana – idealnie pokrywa powierzchnię auta przez swoją zdolność dopasowywania się do opływowych kształtów auta. Wszelkie załamania nie są tutaj problemem. Często stosuje się ją do zmiany koloru samochodu.
  • Folia polimerowa – szczególnie sprawdza się w przypadku mniejszych powierzchni. Najczęściej takich, które są płaskie bądź posiadają niewielkie tłoczenia.
  • Folia One Way Vision (OWV) – to materiał przepuszczający światło, więc idealnie sprawdza się do oklejania szyb.
  • Folia wylewana – stosowana w przypadku dużych powierzchni, np. do oklejania autobusów, łodzi, samolotów. Jej charakterystyczną cechą jest odporność na nawet najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze odpowiedniej opcji. Przygotujemy również wizualizację oklejenia pojazdu.