Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Naklejki wypukłe 3D

Naklejki wypukłe 3D świetnie sprawdzają się celach reklamowych produktów bądź marki. Znajdują one swoje zastosowanie szczególnie na gadżetach reklamowych: klipach lub topach do długopisów, wklejkach do metalowych breloków, zegarach, teczkach, notesach, a także panelach czołowych urządzeń elektronicznych.
Naklejki wypukłe 3D to idealne narzędzie do zaprezentowania logo firmy bądź brandu produktu.

Jakie techniki nadruku stosowane są w przypadku naklejek wypukłych 3D?
Stosujemy techniki nadruku:
  • Sitodruk – drukujemy na foliach poliestrowanych również metalicznych). Technika sprawdza się w przypadku, kiedy wymagane jest prawidłowe odwzorowanie kolorów z palety Pantone.
  • Druk cyfrowy – wysokiej jakości druk gwarantuje duże możliwości, w zasadzie bez ograniczeń kolorystycznych w przypadku potrzeb drukowania w jakości foto. Tutaj druk wykonywany jest na folii białej w oparciu o kolory z palety CMYK.
  • Druk offsetowy UV – wchodzi w grę w przypadku dużych zamówień, ogromnych nakładów i sytuacji, w której wymagany jest wysokiej jakości nadruk. Wykonujemy go na białej lub bezbarwnej folii z dodatkiem białego poddruku. Opieramy się na kolorach z palety CMYK.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień. Doradzimy, wybierzemy najlepsze rozwiązanie, a także przygotujemy projekt.