Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z bardziej przydatnych produktów dla firmy. Ochrona danych firmowych jest ważna, dlatego przekazywanie klientowi indywidualnych warunków ofertowych, finansowych czy innych, powinna być przeprowadzana w takich warunkach, aby dane nie wypłynęły na zewnątrz. Teczki ofertowe bardzo dobrze spełniają tę rolę, ponieważ pełnią funkcję praktyczną, estetyczną i jednocześnie reklamową.

Rodzaje teczek reklamowych

W ofercie posiadamy wiele wykrojów i kolorów teczek, tak abyś mógł dopasować je do swoich potrzeb. Dzięki temu wybierzesz taką, która pozwoli na identyfikację teczki ofertowej z Twoją firmą. Najpopularniejszymi formatami jest teczka A4 i A2. Wśród teczek ofertowych najczęściej wybieranym formatem są takie, które pomieszczą dokumenty w formacie A4. Dostarczamy gotowy produkt do złożenia.
Posiadamy dwa rodzaje teczek:
  • jednobigowe nie mają grzbietu, dlatego pomieszczą około 10 kartek
  • dwubigowe posiadają grzbiet o grubości 5 mm, więc są w stanie pomieścić około 50 kartek.

Od czego zależy cena teczki reklamowej?

Na ostateczną cenę wpływ ma wiele czynników:
  • typ zadruku – jednostronny bądź dwustronny
  • dodatkowe efekty i wykończenia – np. zastosowanie folii czy uwypukleń w celu podkreślenia pewnych elementów, np. logo
  • ilość zamawianych sztuk – zdecydowanie bardziej opłaca się złożyć większe zamówienia. Im większy, tym cena jednostkowa jest atrakcyjniejsza.
Zależy nam na jak najlepszej obsłudze naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stosowane przez nas materiały wyróżniała najlepsza jakość.

Zapraszamy do kontaktu i konsultacji w sprawie wykonania przez nas projektu.