Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Systemy wystawiennicze

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe to jeden ze sposobów na wyróżnienie swojej firmy na tle innych. Przyciągają one wzrok, dzięki czemu można pozyskać dodatkowych klientów. Wszystkie flagi są wykonywane według Twojego projektu, pomagamy przy tworzeniu projektów, a także doradzamy, bazując na naszym doświadczeniu i umiejętnościach. Nasze flagi są wysokiej jakości, używamy materiałów od sprawdzonych producentów, dzięki czemu możesz długo cieszyć się nasyconymi kolorami na fladze. Wielkość flagi oraz grafikę wybierasz sobie sam, dlatego uzyskasz indywidualny charakter swojego projektu.
Zobacz więcej

Roll-Upy

To przenośny system z nadrukowaną grafiką, którego rozstawienie zajmuje niewiele czasu, a daje świetny efekt promocyjny. Roll-Upy są stosowane przede wszystkim na targach, konferencjach czy eventach, ale również w biurach czy sklepach. Ich zadaniem jest zwrócenie uwagi na treść jaką chcesz przekazać. Roll-Upy to eleganckie i nowoczesne rozwiązanie, a do tego z łatwym montażem i transportem. Każdy roll-up pakowany jest w specjalny pokrowiec, który chroni go przed uszkodzeniami. Wykonujemy dowolną, wybraną przez Ciebie grafikę, na specjalnym, dedykowanym do roll-upów materiale. Proponujemy roll-upy o szerokości od 85cm do 150 cm oraz o wysokości 200cm.
Zobacz więcej

Ścianki

Reklama na ściance reklamowej to doskonały sposób na promocję swojej firmy na targach, eventach, konferencjach czy nawet wystawach. Regulowana wysokość i szerokość pozwoli na dopasowanie jej do pomieszczenia i swoich potrzeb. Poza funkcją promocyjną, świetnie sprawdzają się jako metoda przedzielenia przestrzeni. Ścianki są lekkie, składane, dzięki czemu są łatwe w transporcie. Wysokość ścianki może być regulowana w przedziale 100-250cm oraz na szerokości 142-254cm. Na materialne możemy zamieścić dowolną grafikę, w wybranej przez Ciebie kolorystyce.
Zobacz więcej

Trybunki

Doskonale sprawdza się na targach, konferencjach, degustacjach, panelach dyskusyjnych czy imprezach branżowych, czyli wszędzie tam, gdzie chcesz zaprezentować swoją firmę. Trybunki doskonale sprawdzają się również podczas przemówień czy wystąpień publicznych. Zamieszczenie na nich reklamy, zwiększa powodzenie każdej akcji marketingowej.
Zobacz więcej

Stoiska wystawiennicze

Stoiska można dowolnie modyfikować - powiększać lub pomniejszać, tak aby odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Każde stoisko jest solidnie wykonane, tak, aby mogło Ci służyć przez kilka lat. Tworzymy kompleksowo całe stoisko wystawiennicze, dobierając odpowiednie umeblowanie czy oświetlenie, tak aby uwypuklić najważniejsze informacje o Twojej firmie. Dzięki temu otrzymuje gotowy produkt reklamowy, który jest gotowy do godnego reprezentowania Twojej firmy. Dbamy nie tylko o wysoką jakość stoisk, ale również kwestie wizualne, które są ważne dla każdego. Naszym zadaniem jest sprawić, abyś przyciągnął do swojej firmy jak największą liczbę potencjalnych klientów.
Zobacz więcej