Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Ulotki

Czy wiesz, że ulotki to najpopularniejsza forma promocji, niezmiennie od wielu lat? Umieszczanie na nich różnorodnych informacji dotyczących firmy to przede wszystkim najtańsza forma reklamy. Dzięki temu za niewielkie pieniądze, możemy przekazać potencjalnym klientom jak najwięcej informacji o naszej firmie. Zapoznać ich z ofertą, przedstawić zalety naszego przedsiębiorstwa. Dodatkowo elementy graficzne, takie jak logo czy ciekawe hasło reklamowe sprawią, że to właśnie nasza marka zostanie wyróżniona i doceniona. 

Ulotki

Wybór ulotek zależy od ilości informacji, które chcemy na nich umieścić. Najpopularniejsze są ulotki proste. To w zasadzie najtańsza i najprostsza forma reklamy. Ulotki występują w wielu formatach, jednak najchętniej wybieramy to ten w formacie DL. Natomiast ulotki składane będą świetnym wyborem dla osób, które chcą zaprezentować swoim klientom szerszą ofertę. Można na nich umieścić zdecydowanie więcej informacji.
Zobacz więcej

Ulotki składane

Ulotki składane to doskonały wybór dla firm, które potrzebują dużo miejsca na zamieszczenie wszystkich najważniejszych informacji o firmie czy ofercie. Czy wiesz, że takie ulotki pozwalają na zawarcie dwukrotnie większej ilości informacji niż w przypadku tradycyjnej ulotki? Składane ulotki reklamowe są poręczne i mogą jeszcze lepiej zaprezentować Twoją firmę.
Zobacz więcej

Ulotki premium

Zastanawiasz się w jaki sposób przedstawić klientom swoją ofertę? Może to być problematyczne, zwłaszcza jeśli jest ona dość rozbudowana. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Ulotki premium to atrakcyjna forma reklamy, która sprawdza się właśnie w takich sytuacjach. Przygotujemy dla Ciebie ulotki premium, które świetnie zaprezentują Twoje przedsiębiorstwo i jednocześnie przykują uwagę nietuzinkowym wykonaniem.
Zobacz więcej

Ulotki składane premium

Składane ulotki premium to produkt przeznaczony dla klientów, którym nie wystarcza podstawowa wersja. Ten rodzaj ulotki ma dodatkową laminację, nałożenie różnego rodzaju folii, a także wybiórcze uszlachetnienie niektórych elementów lakierem UV. Ten produkt świetnie sprawdza się jako menu, cennik czy atrakcyjniejsza oferta salonów kosmetycznych oraz zakładów fryzjerskich.
Zobacz więcej