Oklejanie pojazdów

Mobilna forma marketingu zawsze jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Reklama na samochodach to świetna okazja, żeby przedostać się ze swoim przekazem, a także informacją o marce i produktach do szerszego grona klientów. Auta poruszające się po drogach z wyeksponowaną ofertą na karoserii przyciągają wzrok wszystkich przechodniów. Oklejanie pojazdów w częstochowskiej firmie Em-Graf to gwarancja oryginalnego i zauważalnego projektu, który będzie wyróżniał Państwa firmę na tle konkurencji.

Z pewnością każdy z Państwa spotkał się z reklamą na samochodzie. Skuteczny marketing Państwa firmy powinien opierać się na wykorzystywaniu zdywersyfikowanych metod promocyjnych, a uzupełnieniem druków wielkoformatowych, banerów czy ploterów może być właśnie oklejony pojazd.

Reklama na samochodach jest nieodłączną częścią świadczonych przez naszą firmę usług. Dobrze zaprojektowana grafika powinna przyciągać zarówno pomysłem, jak i kolorem, a także być czytelna. Te wszystkie atuty gwarantują, że odbiorca będzie mógł dokładnie zapoznać się z naszą ofertą.


Oklejanie pojazdów możemy podzielić na trzy najważniejsze działy, i to właśnie na nich opieramy naszą ofertę:

  • Grafika reklamowa, czyli nanoszenie na auta folii z wydrukiem i laminatem,
  • Zmiana koloru folią – nanoszenie na auto folii, która zmieni kolor nadwozia,
  • Folie ochronne zabezpieczające lakier przed uszkodzeniami.

Staranność i przykładanie się na 100% do każdego zlecenia sprawiają, że mogą nam Państwo zaufać. Oklejanie pojazdów wymaga specjalistycznej wiedzy, posiadania odpowiedniej technologii, a także umiejętnego wykonania, tak aby folia nigdzie się nie zagięła czy zawinęła, co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do tego, że nasza reklama na samochodzie zaczęła by szybko się odklejać. W przypadku realizacji wykonywanych przez naszą firmę tego typu usługa nie wchodzi w grę.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, które posiadają w swojej flocie auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, jak i autobusy. Własna hala, umiejętności naszych pracowników oraz zastosowanie specjalistycznych urządzeń gwarantuje, że jesteśmy w stanie wykonać również oklejanie pojazdów wielkogabarytowych i umieścić reklamę na samochodzie każdego rodzaju.


Oklejanie aut osobowych

W wielu przedsiębiorstwach najważniejszy dział tworzą handlowcy. Każdego miesiąca przejeżdżają oni setki, a często nawet tysiące kilometrów, aby móc dotrzeć z naszą ofertą w nowe miejsca na mapie kraju czy Europy. Dlatego też, reklama na pojazdach jest w tym wypadku atrakcyjną i skuteczną formą marketingu. W tym wypadku, nasza oferta oklejania samochodów jest kierowana do firm posiadających mniejsze i większe floty aut osobowych, poruszających się na terenie naszego kraju oraz Europy.


Oklejanie samochodów dostawczych

Kierowcy, którzy rozwożą nasze towary i przeprowadzają dostawy do naszych partnerów i kontrahentów, również mogliby przy okazji zostać wykorzystani jako element marketingowy naszej firmy. Prezentujemy Państwu ofertę do firm posiadających małe, średnie oraz duże samochody dostawcze. Nanoszenie reklamy na samochody dostawcze wykonujemy w siedzibie firmy, a także organizujemy wyjazdy do siedziby klienta.


Oklejanie pojazdów ciężarowych

Największy rozmiar pojazdów wymaga specjalistycznego zaplecza, w którym można wykonać aplikację materiałów promocyjnych. Nasza firma posiada specjalistyczną halę, współpracujemy także z siecią zaprzyjaźnionych warsztatów. Dzięki temu możemy wykonać oklejanie samochodów w siedzibie naszej firmy oraz w kooperującym z nami warsztacie. Ponadto, jesteśmy w stanie również dojechać na wskazane przez klienta miejsce, należy tylko pamiętać, iż muszą Państwo posiadać odpowiednie warunki do przeprowadzenia takiej akcji. Duże doświadczenie w tym zakresie pozwala nam podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji.


Oklejanie autobusów

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do biur podróży, a także firm zajmujących się transportem i przewozem osób. Oklejanie pojazdów wielkogabarytowych wykonujemy przy zastosowaniu folii OWV (One Way Vision). Pozwala nam to nanieść grafikę reklamową także na szyby pojazdu, nie ograniczając przy tym widoczności naszym pasażerom.


Przejdź do strony głównej